דף הבית
With the help of God
בעזרת השם יתברך

הצהרה שלנו

מתוך מסמך היסוד של הוועד:

"...בין אם מזדהה ומסכים אדם עם דרכה של קהילה זו, ובין אם אינו מסכים עמה, אין שום צידוק בעולם לשום רדיפה וגרימת עוול, לאנשים יקרים וגיבורי רוח אלו. וזכותם המליאה לחיות את חייהם, ולחנך את ילדיהם על פי הדרך שכולנו מסכימים, שהיא (לכל הפחות) אחת מדרכי התורה ויהדות הידועות והמקובלות, מדורי דורות..."

קרא עוד

בתחתית דף נחיתה זה הקורא יכול למצוא את הצגת הוועד של הדיון המשפטי בין מדינות ישראל קנדה ובין לב טהור בפרשת רדיפת לב טהור. בהקשר לפסה"ד של ביהמ"ש בישראל באשר לאפיינה של קהילת לב טהור.

אנא עזרו למשפחות הללו באמצעות תרומה הגונה! תרום עכשיו

  • Register

מסעי הצלב - תוצרת כחול לבן

             מסעי הצלב

מחלקת ההסברה שע"י ה"וועד העולמי להצלת משפחות קהילת לב טהור"

 

הלב מתחמץ ומתכווץ, השכל האנושי ממאן לעכל, כאשר נתקלים שוב פעם בכתבי השיטנה שמתפרסמים בימים אלו כנגד קהילת לב טהור. הגם שהדברים איבדו כבר את טעמם ולא מוצאים עניין ציבורי, באשר אמונם של המפרסמים שקע בתחתית הבוץ התקשורתי, למרות הכל, הכיעור והתיעוב שבדבר, צורב וצורם עד להפליא.

אנשים שמחזיקים במשרות ציבוריות, שאמורים לייצג אנשים במצוקה, אלו שמתיימרים להגן על חלשים ונפגעים, הם בעצם אלו שמבצעים את הפשעים הנוראיים והאכזריים ביותר לעיני כל, ומזריקים זריקות טשטוש לציבור שיחשבו שהנה יש כאן מצילים, דואגים, אוהבי בני אדם הומניים ישרים ונקיי כפיים, כאשר מאחור מנצחים על הקונצרט המפלצתי קומץ פראי אדם צמאי דם נטולי כל רגש אנוש וישרות מינימאלית.

במשך שנים, הרדיפות כנגד קהילת לב טהור לבשו צורות ברוטאליות יותר ויותר, האמצעים הפכו לאכזריים יותר והשקרים גדלו למימדים עצומים. מחמת כן, פורסמו מאורעות אלו בכלי התקשורת במדינות שונות בעולם. ההד שיצרו הרדיפות היה להפתעתם ולדאבונם של רודפי הקהילה יחס חיובי לקהילה ורצון לסייע בכל אופן שאפשר. השקרים הגסים והבלתי מתקבלים על הדעת, הרדיפות והפוגרומים האכזריים שתכננו וביצעו אנשי הפשע המאורגן בצווארון אדום, המעשים המכוערים והבלתי אנושיים שנקטו בהם, כל זה עורר זעם גדול בחוגים שונים אצל בני אדם בעלי רגש אנוש, ולאו דווקא אצל יהודים, שנרתמו למלאכת הקודש בעזרה וסיוע לקהילה, מה שהוליד ויצר את הארגון העולמי לסיוע הקהילה, שמורכב ממספר גדול של חסידי אומות העולם, אנשים חשובים וידועי שם שעומדים לצד הקהילה.

 אמנם צער עמוק גרמו רודפי הקהילה השפלים, נזק נפשי פיזי וכלכלי שעל זה לא יכופר להם לעולם. אנו מאמינים ומקווים, שכשם שאחר השואה האיומה והנוראה נתפסו פושעי מלחמה נאצים וקיבלו את גמולם בראשם, כך יגיע זמנם של כל אלו הרודפים השפלים, אשר שלחו את ידם הטמאה, וסייעו באיזה אופן שהוא לרדיפות האכזריות כנגד הקהילה היקרה הזו, ויקבלו את עונשם המגיע להם.

* * *

הנה חלפה לה פחות משנה מאז אירע הפוגרום האכזרי בבני הקהילה במדינת גואטמלה, פוגרום בו פרצו לפנות בוקר שוטרים חמושים את בתיהם של יהודים חפים מפשע, שברו את הדלתות והחלונות, הפכו את הבית על תכולתו, והטילו אימה על אנשים נשים וילדים קטנים. פוגרום אכזרי ומתועב זה, היה פרי תכנונם והסתתם של אנטישמים כחול לבן מארץ ישראל, ואף בהשתתפותם בפועל, כפי שהודו בתקשורת והודיעו זאת בגאווה. השפיץ של הפוגרום היה אמור להסתיים בחטיפת ילדים קטנים מידי הוריהם בכח הזרוע ובאיומי תת מקלע, אך מטרה זו לא הושגה, הודות לבורא עולם הטוב והמטיב, ולאור המציאות שנתגלתה לעיני השוטרים והצוותים שנלוו אליהם, כולל פקידי הסעד והרווחה מהארץ, שאין שום אחיזה במציאות לטענות המצוצות מהאצבע ושמפורסמות שוב ושוב כנגד הקהילה.

הטענות והאשמות הקשות שפורסמו אינן חדשות כלל וכלל. את אותן הטענות השמיעו רודפי הקהילה באוזני הרשויות השונות בקנדה, תחילה במחוז קיובק בו התגוררה הקהילה, ואחר במחוז אונטריו, לשם הגיעו ונמלטו בני הקהילה אחר שניסו לחטוף את ילדיהם. גם את הקנדים הצליחו הצברים להסית אחר הפעלת לחץ ומשאבים, ופקידי הסעד הקנדי ערכו מצור על בני הקהילה בסיוע משטרתי ועצרו משפחות לחקירות מבישות. חקירות אלו לא העלו דבר, ואדרבא, הותירו את הפקידים הקנדים נבוכים ומבולבלים. מצד אחד הם שומעים טענות קשות וחמורות, "עדויות" מסמרות שיער על המתרחש בין כותלי הקהילה, אך הנה הם פושטים במפתיע על כל הבתים, לוקחים משפחות לחקירה, מפשיטים את הילדים בבדיקה משפילה, ולא מוצאים זכר קטן ביותר להאשמות שהונחו לפניהם. הם נוכחו לדעת ולגלות שהכל שקר.

אך הנה, הפלא ופלא, למרות שלא מצאו שום דבר שלילי בקהילה (מלבד שילדי הקהילה לא לומדים שמוצא האדם מן הקוף ואינם דוברים צרפתית), למרות שהודו בפה מלא שנפלה כאן טעות, אף על פי כן, היו מוכנים הקנדים לשרת את מטרותיהם השפלות של זאבי אדם שונאי הקהילה, ולנסות לחטוף בכח את ילדיהם האהובים והיקרים להם מכל, מה שאילץ את בני הקהילה לנדוד למקום מגורים אחר בפחד ואימה.

הסרט חזר על עצמו גם במחוז אונטריו שבקנדה, גם לשם הגיעו פקידי הסעד לביקורי פתע, ראו ובדקו את הילדים, ונוכחו לראות בעיניהם ששום טענה אינה מוכחת וכל ההאשמות מופרכות מעיקרן. אך גם שם, למרות שידעו שכל הסיפור והרדיפה היא בלוף אחד גדול ושקר מצחין, אף על פי כן, לא התביישו פקידי הסעד באונטריו בסיוע משטרתי, לפשוט על הבתים, ולנסות לתפור תיקים לבני הקהילה על מנת לגזול ולחטוף מהם את ילדיהם, וכל זאת כמובן בניצוח תכנון ודירבון של זאבים כחול לבן אוהבים ודואגים. ושוב נאלצו לגלות בני הקהילה למקום אחר, ולמדינה רחוקה, כדי להציל את נפש ילדיהם מידי החוטפים.

כך אירע גם בגואטמלה, שרודפי הקהילה לא הרפו והסיתו את יושבי המקום כנגד הקהילה, קשרו קשר עם פעילים ניאונאצים, ואף עודדו והסיתו בני שבט אינדיאני לבצע לינץ' של ממש בבני הקהילה ולפגוע בנפשות ח"ו, דבר שכמעט התרחש אילולי ה' הטוב, ואילולי התערבו כמה אנשי דת נוצרים וכמה ארגוני הגנת האדם בינלאומיים, שגינו את מה שנעשה כנגד הקהילה.

* * *

הטענות השקריות שמפורסמות בימים אלו במקומות שונים, פורסמו כבר מאות פעמים באתרים שונים באינטרנט ובעיתונות הנראית הנשמעת והנקראת, כאשר כל אחד מהמפרסמים מעלה גרה בחזרה על מה שפירסם הקודם לו, ורק מוסיף תבלינים ורעלים בצחוק מרושע ובלב קר ואטום. ימני, שמאלני, מזרחיסטי, חרדי, כולם חברים כאשר המטרה היא לתקוף את בני הקהילה. איחוד לבבות מאין כמוהו. וגר זאב עם נחש ונמר עם שועל ירבץ.

העובדה שלא ניתן להוכיח שום אחת מהטענות, לא מבלבלת את הרודפים. אף אחד לא חושב לבקש מחילה סליחה וכפרה על מה שעושה. אדרבא, הם ממשיכים לשעוט קדימה במירוץ פראי, לנסות ולפגוע בכל מה שאפשר, לזה הם קוראים "משאבים". השיגעון שאחז אותם ברצון להזיק לקהילה, ההכרזה השכם והערב שהם רוצים "להציל את הילדים", הבולמוס של טירוף הדעת וסדיסטיות, מקדשים עבורם את כל האמצעים, והם מנסים לרתום למרכבת השטן שלהם כל מי שאפשר.

והנה שוב כעת, אחר שכבר ביצעו פשע נורא נוסף, ופרצו לבתים בברוטאליות מכוערת, והודיעו והודו קבל עם ועדה בכל כלי התקשורת בארץ, שאין שום בסיס וראייה לההאשמות שמפיצים על הקהילה, כעת אנחנו נתקלים שוב בהודעה מסחררת. השופטת המפורסמת רבקה מקייס פסקה שהקהילה הזו היא "כת פוגענית". כלומר, אחרי שכמה פעמים במשך שנים, בקנדה, וגם בגואטמלה ערכו פשיטות ברבריות על הקהילה ולא מצאו שום דבר מפליל, הפשיטו את כל ילדי הקהילה וחיפשו לשווא סימני התעללות, שהרי אם היו מוצאים היו גוזלים את הילדים, למרות שהודו בתקשורת שלא נמצא שום דבר מכל ההאשמות, למרות הכל זו "כת פוגענית". למה? ככה.

אבל בדקתם ולא מצאתם כלום. אז למה? בגלל שאורית כהן לא מרפה מאחיה שכבר מזמן עם זקן לבן ומתעקשת לבחור לו את סגנון החיים שרוצה? בגלל משפחתו של ע.ח. שלוחצת ולא מרפה, למרות שע' הוא עם זקן לבן והמון נכדים מתוקים, ועדיין רוצים לקבוע לו איך לחיות? אבל את בעצמך השופטת רבקה מקייס, את ראית בעיניך את ע' את אשתו וילדיו היקרים, שוחחת עימם בארוכה ואמרת לו שנהנית מאוד ממנו ומשפחתו, התרשמת מהם לטובה והתפעלת, ביקשת לשמוע את בנו המתוק מנגן על כינור, שמעת דברי תורה מרבי ע', אז למה לשלוח חיצים וחניתות לגב? למה לשקר? אולי תפרסמו את הפרוטוקול של המשפט הסגור שערכתם ותגלו את האמת? או שצריך לחכות שבעים שנה, כמו בסירחון של השקרים של ילדי תימן האומללים.

בגלל שעודד טוויק מתאמץ ומחפש במה להצטלם להראות את הפרצוף שלו ולמכור את הצ'יזבטים שלו שהוא איזה חייל קומנדו שחילץ את אחותו, צריך לשקר ולהתעלל בילדים? וכמובן עוד כמה ליצנים אכזריים שמדרבנים ודוחפים מאחור. האינפורמציה ברורה וידועה לנו היטב, ואנו נפעל ללא לאות להעביר אותה לציבור בכל העולם, שיגלו את הפרצוף האמיתי של כל יפי הנפש.

השופטת רבקה מקייס דנה קהילה שלימה וחורצת את דינם על כל ההשלכות שיכולות לבוא מזה בסכין קר, בלהב חד, מבלי למצמץ, מבלי להחסיר פעימה. קור רוח. אז מה עם מאות אנשים נשים נערים ונערות בגללה ובגלל הבריונים הפועלים נגד הקהילה, נטשו את בתיהם ונאלצו להמלט על נפשם כמעט מחוסרי כל? אז מה אם חייהם הפכו לסיוט מתמיד ביודעם כי זוממים לחטוף מהם את ילדיהם? אז מה אם הפסידו מאות אלפי דולרים? הם הרי כת. למה הם כת? כי אני רבקה החלטתי שהם כת.

השופטת מקייס, "סגנית בית המשפט לענייני משפחה", לא חוששת לפרק משפחות ולאמלל הורים לילדים וילדים להורים. כי צריך לרצות את הזאבים הרעבים. איך היא יכולה לעמוד בזה, לראות את הזאבים מזילים ריר, משחרים לטרף, צמאי דם, מסכנים. צריכים להאכיל אותם. אז בואו, תאכלו. בדקו או לא בדקו, מצאו סימני התעללות או לא, יש אוכל ומשחקים או אין, מה זה משנה, זה הרי כת שכחתם? לא סתם כת, זה כבר נדוש בתקשורת. צריך משהו חדש. הנה רבקל'ה הכינה מטעמים ומתכון חדש: "כת פוגענית". עכשיו יבואו הצבועים והעורבים ויעוטו על השלל, וכל נאציונאליסטי בתחפושת של "עיתונאי" או "כתב" יעתיק בשמחה ובקור רוח אכזרי: "כת פוגענית".

הדברים הללו אומרים דורשני, אחר שמכריזים בריש גלי שאין שום בסיס וראייה להאשמות החמורות, כיצד מעיזים שוב פעם לטעון את הכל מחדש, ואף לפסוק פסק שכזה בבית המשפט היפך המציאות?! אלא ידוע לנו היטב ממקורות מוסמכים, וראיות לדבר יש שהמכונה הברברית הזו משומנת היטב בכסף שחור משחור, במתן בסתר ובגלוי של כסף, והרבה מאוד כסף. והכסף יענה את הכל ויזיז את כולם.

המשפטים הפסיקות והרדיפות וההתעללויות הללו נעשים כנגד מאות אנשים שאין להם שום ייצוג שכנגד, שום צורת אפשרות תגובה, שום פתחון פה, שום דיון נורמלי. אין כאן תובע ונתבע, אין כאן חקירה ובירור פרטים, זהו טריק משפטי, אכזרי זול ומלוכלך שמעמיד את הנאשם מתחת לגרדום עוד לפני שהתחיל המשפט. דבר שלא נעשה בשום מקום וסיטואציה בעולם. הדיונים שכנגד הקהילה מתנהלים בדלתיים סגורות, מבלי לתת שום אפשרות לבני הקהילה לייצג את עצמם, לא על ידי עורך דין, ולא על ידי עצמם בשום אופן שהוא. המשפט שנערך הוא משפט שנערך לכמה משפחות פרטיות ומתייחס אליהם, והמערכת המשפטית מגלגלת את הסיפור על בני הקהילה, ומה שיחליטו על בני המשפחות יגלגלו גם על הקהילה. ואם לא יצליחו באופן זה, אז ינסו להיפך, כלומר להחליט על בני הקהילה בכלליות וממילא יגלגלו על אותן המשפחות. צד הקהילה לעולם לא יוכל להביע את עמדתו, להתייחס להאשמות שמוטחות כנגדו, להפריכן ולהציג את עמדתו ולהוכיחה. הקהילה נלחצת לפינה מראש, היא בגדר הנאשם שמותקף שוב ושוב, כאשר ידיו כבולות ופיו סתום אפילו מלזעוק על העוולה.

 השיטה של תפירת התיקים במדינה מוכרת וידועה לכל, ורבים הם הנפגעים שניזוקו נזק בלתי הפיך משיטה זו. כל מי שמוח בקודקדו רואה היטב שהסיפור של הקהילה הוא דוגמא קלאסית וטראגית לתפירת תיק. אם לא נותנים לקהילה שלימה שום אפשרות להביע את עמדתם, וחורצים את דינם במשפטים עקיפים על ידי גיבובי רכילות ולשון הרע, של אנשים שמעולם לא ביקרו בקהילה שמהם יונקים את ה"עדויות" מסמרות השיער, שלא היו ולא נבראו.

בקיצור, שחיתות מאין כמוה, פשע אכזרי ומרושע, ושימוש זדוני ומסולף במערכת המשפט ככלי ניגוח לחיסול חשבונות אישיים וסכסוכים משפחתיים, בנוסף למלחמה ולשנאה התהומית שמתבטאת כנגד כל יהודי שומר תורה ומצוות, ובעיקר ובפרט לקהילה שלימה שמשמרת את מסורת היהדות המסורה מדורי דורות, בצביונה היותר מקורי וטהור כפי שהיה מימי קדם.

יש לציין כי חומר עצום, בכמות ובאיכות, נשלח לשופטת מקייס על ידי הקהילה עוד לפני כמה שנים, כשהיו מתגוררים עדיין במחוז קיובק שבקנדה. במסמכים טרחו להתייחס לכל האשמה וטענה שהושמעה כנגד הקהילה, והוברר שם היטב שהכל שקר ועלילת דם. החומר לא זכה להתייחסות, והמשפט המכור הזה רץ הלאה להרוג ולאבד ח"ו. הכתבות כולן מוזמנות על ידי רודפי הקהילה, ואלו שלא מצאה חן בעיניהם האידיאולוגיה של הקהילה, או צורת המלבוש, נותנים יד לרדיפות ובמה נרחבה לכל זב וצרוע להשריץ את זוהמתו ושקריו ועלילותיו כנגד הקהילה היקרה.

וכמובן, הכל בלעג ובלגלוג. "הקהילה מתגוררת בג'ונגל בגואטמלה", כותב כמצטט הכתב במילים ארסיות. להזכיר לגברת מקייס ולכל המתלוצצים, גם היהודים ברחבי אירופה ובגרמניה הנאצית נאלצו לנטוש את בתיהם המפוארים וכל עסקיהם ורכושם, ולהסתתר ביערות ובשדות כדי להינצל מהמרצחים השפלים והמתועבים, גם אותם יהודים אומללים נאלצו לנטוש את כל אשר להם את בתיהם וכל רכושם, על מנת להציל את נפשם ואת נפש עולליהם. הם נאלצו להסתרר בתעלות ובעליות גג, כדי להציל את עורם. כאשר הנאצים הארורים גילו את מקום מחבואם, ומצאום במצב שמצאום, מה אמרו וצרחו בצחוק שטני? "יהודונים מסריחים! חיים בג'ונגל! כראוי לכם!"

כן כן, גם הם, אנשי קהילת לב טהור, נאלצו לעזוב את בתיהם המפוארים שבקיובק בקנדה, את בית המדרש המפואר, תלמוד תורה הגדול והיפה, מקוואות טהרה המהודרים של נשים וכן של גברים, וכל חפציהם ורכושם, כולל כלי רכב רהיטים ורכוש רב, הם נאלצו לנטוש הכל ולעבור להתגורר בגואטמלה הרחוקה, כדי להימלט מידכם האכזרית והמרושעת שנשלחת כזרועות תמנון לכל פינה בעולם לצוד יהודים שלא נכנעים להפקרות ולזוהמה של האידאלים הזולים שלכם. יהודים שמסרו את נפשם והפקירו את כל אשר להם, כדי להציל מידיכם המגושמות והמפלצתיות את ילדיהם הטהורים שלא ינקו ולא טעמו את זוהמת חלאת ה"חינוך" הקלוקל שלכם, שהוריד לשאול תחתיות מליונים של ילדי ישראל והכניסם לשמד רוחני, ולמפורסמות אין צריך ראיה מה תוצאות החינוך של 69 שנות מערכת השמד של מה שנקרא "מדינת ישראל". ולהם אתם בזים ולועגים "חיים בג'ונגל".

גם בני העדה המרוקנית, יהודים נפלאים ומיוחדים, שהשופטת בת עדה זו, (כמו יושבת ראש הכנסת לשעבר שתקפה את הקהילה) גם להם עוללו זאת כמו למאות אלפי יהודים אחרים. עשירים גדולים ומכובדים, בעלי עסקים ומקצועות שונים, עקרו אותם ממקומות מושבותם בכל מיני תחבולות, גרמו להם לנטוש את כל אשר להם וזרקו אותם במעברות בחוסר כל, ללא תעסוקה וללא אמצעים. ואחר כך אמרו שהם ברברים, צ'חצ'חים, גנבים ואנלפאבתים.

וברוך השם שגם בזה פיהם של המשמיצים מלא שקר כמו תמיד, ומקומם של בני הקהילה הוא מקום יישוב יפה שבנו בעמל כפיהם במסירות, ובזמן קצר מאוד, שטח גדול מאוד של עצי פרי הפך למושבה יפה וצנועה אמנם, של יהודים שאוחזים בדרכי אבותיהם שבכל הדורות.

לכופרים האפיקורסים כאהרון דוד גורדון וחבריו שר"י, "החלוצים" שייבשו ביצות והפכו יערות למקום יישוב אתם סוגדים ומחנכים את בניכם ובנותיכם להלל ולרומם את שמם, ולהם אתם לא בזים ש"חיו בג'ונגל", כי מטרתם הייתה לעקור את העם היהודי ואת תורתו ולטעת את "דת העבודה" כפי שכתב אותו הטמא בכתביו הארסיים, אבל יהודים שבונים על מנת לבנות את העם ולשמר את נשמתו ותורתו, להם אתם בזים ואותם רודפים. אבל כבר אמר דוד מלכנו: "הלעג השאננים, הבוז לגאי-ונים". ראו את אורח חייכם ובמה אתם עוסקים יומם ולילה, הלעג שלכם הוא, הבוז בחיקכם.

והאם עדיין לא שבעה בטנכם מנשמות ילדי תימן האומללים? 70 שנה מנסים לטייח את כולם ולהסתיר מתחת לשטיח את האימה הנוראה שידועה למי שרוצה בכך. הסחר השפל בנפשות, הביוקרטיה הקניבאלית והסאדיסטית. גם הפתיחות של עכשיו היא כסות עינים שנעשית בכל מיני תחבולות לגלות מילימטר מהזוועה ולהסתיר קילומטר. עוד נשמות אתם חפצים לאמלל, ושיתגלה קלונכם רק אחרי עשרות שנים ע"י איזה חוקר היסטוריה?

 לא נתקררה דעתכם שהחרבתם את כל נשמת עם ישראל? הרפו נא מיהודים יקרים אלה! ראו מה עלה בסופם של רודפי ישראל בכל הדורות. אתם אומרים כמו המצרים "פן ירבה" והקב"ה אומר "כן ירבה וכן יפרוץ!"

אלו הדברים שראינו כחובה לפרסם כעת בשם הוועד העולמי, אחר שראינו מה שפורסם בכמה מקומות. הגיע הזמן לשים קץ לטירוף הזה, לשיגעון החולני של רדיפת מאות אנשים על לא עוול בכפם. הגיע הזמן להתעורר חבר'ה ולפתוח את העיניים והלב. אנחנו כאן מצידנו, בוועד העולמי להצלת הקהילה היקרה הזו, נמשיך ונעשה כל מה שביכולתנו ויותר מזה, לסייע בכל אופן האפשרי לבני הקהילה שנרדפים על צווארם רק מחמת ששומרים את דרך היהדות האותנטית והמקורית בצביונה הישן. מסע הצלב שנעשה כאן חייב להיפסק, והעומדים מאחורי מחול השדים הזה צריכים לעמוד לדין ולקבל את עונשם הראוי להם, וראוי להם בהחלט.

לשמחתנו הרבה, בימים אלו ממש מתגבשת ונפתחת מחלקה נוספת בתוך הוועד העולמי, מחלקה שאוגדת בתוכה את כל בני המשפחות בארץ ובחו"ל, שיקיריהם משתייכים לקהילה, הורים, אחים ואחיות, חברים וידידים קרובים, ועוד כאלה שלא נסחפו למערבולת השנאה החולנית, כאלה שתומכים בקהילה ובבני משפחתם שנמצאים שם, שומרים עימם על קשר תמידי ומסייעים בידם באהבה ובלב חם ומבין. כאלה שלא סר מהם צלם אנוש, ולב אדם פועם בהם. אלו שלא יונקים את זוהמת האינפורמציה הרעילה שמפיצים רוצחי נפשות, כאלה שהם דוגמת אדם הנעלה, המרומם מנגיעות ושטיפות מוח תקשורתיות והסולד משקר ועוולה.

את אנשי המעלה האלה, העיתונאים והכתבים לא מעוניינים לראיין ולשמוע, החוקרים לא רוצים לראות, וגם השופטת מקייס בוודאי לא מתכוננת לזמן למתן עדות, אך מי שמבקש אמת יכול ליצור איתם קשר ולשאול אם יש אמת בכל הסיפורים, אם באמת ניתקו איתם קשר, אם הם יכולים לבקר את יקירהם בקהילה מתי שרק ירצו. שכרם איתם ופעולתם שמורה וחרוטה בספר הזיכרון הנצחי, השם הטוב ישלם שכרם ויטיב להם כפי ליבם הטוב, מידה כנגד מידה.

אנו מברכים אותם בהצלחה גדולה בכל מעשי ידיהם, ומאחלים להם שיצליחו לסייע בהפצת האמת ובהכנעת השקר והרוע, והכל בעזרת הבורא הכל יכול שרואה מביט וצופה, ועתיד לשלם שכר טוב להולכים בדרך אמת ומחזקים ידי האמת. כמו כן מאחלים וקוראים לאחינו בית ישראל, כזה ראה וקדש! בררו את האמת גם אתם ואל תקבלו את הרעל שמזרימים אליכם. אשריכם גיבורי החיל!

באהבה ובכנות

 

הוועד העולמי להצלת משפחות קהילת לב טהור

מידע חשוב