תגובותינו
With the help of God
בעזרת השם יתברך
  • Register

צדק? או ניצול שטני של עמדת כח

ב"ה

 

לפני כחצי שנה יצאו משרד המשפטים ומשרד החוץ בהצהרה פומבית שפורסמה בכלי התקשורת, האומרת כי אין שום בסיס להאשמות שטפלו על קהילת לב טהור, וכי לא נמצאה אפילו פיסת ראייה לכל הטענות הקשות שהפנו כנגדם. זאת לאחר שנים של מעקבים ובדיקות, חיפושים מאסיביים וחקירות, הן ע"י שירותי הרווחה הקנדיים, חוקרי המשטרה, וכל הגורמים הרלוונטיים, והן במקביל להם, במדינת גואטמאלה, לשם גם נשלחו מישראל עשרות פקידי רווחה וחוקרים שהשתתפו ונכחו בעצמם בחקירות.

 

הטקטיקה שנותרה בידי רודפי הקהילה, לאחר שנכשלו במזימתם כאשר הוכח בבירור, הן לגורמים בארץ והן בחו"ל, שמדובר כאן רק בעלילות שקר וסיפורי סרק, היא לתקוף בזדוניות את הקהילה מהדלת האחורית ובדרך עקיפה, באופן שלא תהיה להם אפשרות להתגונן או לייצג את עצמם בשום אופן שהוא. התרגיל המכוער שנעשה, הוא פנייה לבית המשפט לענייני משפחה העוסק בדיני קטינים, כאשר הדיונים מתנהלים בדלתיים סגורות ורשות הדיבור ניתנת אך ורק למקטרגים, ולצד הקהילה ותומכיה אין רשות דריסת רגל במקום ושום אפשרות לסתור ולפרוך את טענות השקר, וברור מאליו מה תהיינה התוצאות במשפט המכור מראש.

 

תומכי הקהילה, בני משפחה וחברים, פנו פעמים רבות לבית המשפט והביעו את נכונותם לתת את עדותם החיובית על הקהילה, אך נענו בשלילה מוחלטת ואף בזלזול גס. המסר היה ברור, רשות הדיבור היא אך ורק לצד הקטגוריה.

 

התוצאה הייתה ברורה, ואכן השופטת רבקה מקייס יצאה בהצהרה, שאמנם נטולת כל ערך משפטי, אך הגורמת נזק רב ובעלת השלכות חמורות מאוד, שהקהילה היא לא פחות מאשר "כת פוגענית ומסוכנת", וזאת בכוונה זדונית לפגוע ישירות בחברי הקהילה, בנשיהם וילדיהם הקטנים. וכאמור, ללא שום מתן אפשרות מצד הקהילה להגיב, להביע עמדה ולהתגונן.

 

השופטת מקייס ידועה בפסקיה האכזריים, ורבים הם אלו שניזוקו ממנה וקרסו תחת נחת זרועה הקשה. הנה עוד פשע נוראי ואכזרי שבל יכופר, שמצטרף למסכת ההתעללות של הגברת הזאת באנשים חפים מפשע, רק שכאן הפגיעה היא במאות בני אדם בפעם אחת. נורא.